KONKURS: Z pingwinem na majówkę! + WYNIKI!

http://www.lisiamama.pl/2016/05/konkurs-z-pingwinem-na-majowke.html

Hej ho, ktoś z Was będzie miał szansę wziąć na majówkową podróż pingwina!

Zadanie konkursowe:

 

Opisz swoją ulubioną majówkową podróż. Gdzie byliście, jak lubicie spędzać majówkowy czas, a może macie jakieś plany i marzenia do zrealizowania?

 

Komentarze umieszczajcie pod tym postem.

 

Spośród zgłoszonych odpowiedzi wybiorę najciekawszą, a szczęśliwy zwycięzca zostanie nagrodzony zestawem „Pingwin” z termoizolacyjną torbą spacerową od Canpol babies. Ruszcie głową i dajcie się ponieść wyobraźni!

Czas trwania konkursu: 12 – 26 maja 2016


Warunki dodatkowe (czyli dla chętnych):
1. Konkurs organizowany jest dla fanów Lisiej Mamy, także jeśli jeszcze tego nie zrobiliście, to zapraszam do polubienia nas na Facebooku: TUTAJ
2. Niezła nagroda, prawda? Możemy podziękować sponsorowi przez polubienie strony: TUTAJ
3. Będzie mi bardzo miło, jeśli wieści o konkursie przekażesz swoim znajomym, udostępniając publicznie plakat: TUTAJ


WYNIKI:

Dziękuję za wszystkie komentarze – niektóre z nich były niezwykle przejmujące i wzruszające, inne przywoływały błogi uśmiech na mojej twarzy. Nie ma to jak majówka i rodzinnie spędzony czas! Najbliższa mojemu sercu była jedna wypowiedź, którą postanowiłam nagrodzić zestawem od Canpol babies. Jej autorką jest:

Bogna S.

 

U nas jeszcze minie sporo czasu, zanim wybierzemy się na podobną rodzinną podróż, ale już teraz marzą mi się wspólne przejażdżki rowerowe. Gratuluję i proszę o kontakt z danymi oraz numerem telefonu na adres: kontakt@lisiamama.pl