Yookidoo Flow 'N' Fill Spout – czyli magiczny kranik do kąpieli

Kąpiel wcale nie musi być nudna! Jeśli Twojego malucha nie pociągają gumowe kaczuszki, ani nie przekonują puzzle do kąpieli, to mam coś idealnego: oryginalne zabawki do kąpieli Yookidoo.

http://www.lisiamama.pl/2016/03/yookidoo-flow-n-fill-spout-czyli.html

U nas nigdy nie było problemu z kąpielą – mamy egzemplarz, któremu od urodzenia wystarczają jedynie kubeczki Fisher Price (recenzja TUTAJ) i od niedawna piana, którą uzyskujemy dzięki Baby Anthyllis (recenzja TUTAJ). Czasem podrzucałam Ignasiowi puste opakowania po różnych płynach i zabawa nimi wciągała go na długi czas. Samo przelewanie jest dla niego tak fascynujące, że nie potrzebuje niczego więcej.
I niby wszystko OK i po co zagracać się kolejnymi zabawkami? Ano Ignaś upodobał sobie zabawę kranem. Uwielbia odkręcać wodę i napełniać po kolei kubeczkiem za kubeczkiem. A potem wszystko wylewa i tak od nowa. Obawiam się co będzie, gdy niedługo przyjdą roczne rachunki za wodę… Na szczęście w oko wpadło mi rozwiązanie, które może uratować nasz budżet domowy:

Yookidoo Flow 'N' Fill Spout

 

Po polsku nazywany Magicznym Kranikiem. Jest to mała pompa, którą przymocowuje się do brzegu wanny za pomocą dwóch przyssawek. Wystarczy nalać wodę do wanny tak, żeby przykryć pompę, a później nacisnąć buźkę na kraniku i gotowe: woda leje się strumieniem w obiegu zamkniętym. Oszczędzamy więc sporo wody, a dzieciom zapewniamy niezłą frajdę.
Do zestawu dołączone są 4 kubeczki, w tym jeden z małym młynkiem, który obraca się podczas lania wody.

Zabawki są porządnie wykonane (mam nadzieję, że wytrwają z nami przez długi czas!), estetyczne i bardzo kolorowe. Niezła zabawa gwarantowana!

Do zabawki nie są dołączone baterie (3 paluszki AA). 
Cena to ok.70-100zł.
Nadaje się dla dzieci powyżej 9 miesiąca życia.

Na stronie producenta możecie zobaczyć kranik w akcji podczas zabawy:
https://www.youtube.com/watch?v=yYcDB_PsAwk

Yookidoo ma w swojej ofercie jeszcze inne oryginalne zabawki do kąpieli:
http://yookidoo.com/#category/baby-bath-toys

yookidoo.com