Baby Anthyllis – płyn do kąpieli i szampon 2 w 1

Mój hit, odkrycie roku 2015, płyn idealny, to właśnie takiego produktu szukałam dla mojego małego alergika!

http://www.lisiamama.pl/2015/12/baby-anthyllis-pyn-do-kapieli-i-szampon.html

Aż dziw bierze, że do tej pory nie trafiłam na tak świetny płyn do kąpieli. Przez ostatnie dwa lata przetestowaliśmy wiele żeli, mydeł, płynów, pianek, robiliśmy kąpiele w krochmalu. Większość kosmetyków najzwyczajniej w świecie szkodziła delikatnej skórze niemowlaka, powodując suchość i swędzenie. Testy zatrzymaliśmy na emoliencie, który nie podrażniał skóry synka, czasem nawet zmniejszał ilość aktywnych zmian atopowych. Był całkiem wydajny i bezzapachowy. Postanowiliśmy nie szukać niczego więcej – mieliśmy dość testów przeprowadzanych na własnym dziecku i szkoda nam było wystawiać skórę synka na możliwe kolejne podrażnienia.

Gdy Drogeria Ekologiczna zaproponowała nam testowanie płynu Baby Anthyllis, postanowiłam zaryzykować i spróbować nowego kosmetyku. Wszystkie produkty z Drogerii Ekologicznej sprawdzają się u nas wyśmienicie i jeszcze na niczym się nie zawiodłam. Dodatkowo wiele dobrego słyszałam o linii Anthyllis, poleca ją wiele moich koleżanek.

Baby Anthyllis to linia włoskiej marki Pierpaoli, która produkuje ekologiczne kosmetyki dla dzieci i dorosłych oraz środki czystości, które certyfikowane są przez ICEA. O certyfikacie pisałam Wam przy okazji recenzji płynu do mycia naczyń Ekos.

drogeria-ekologiczna.pl

Płyn do kąpieli i szampon 2 w 1 – Baby Anthyllis

Delikatny płyn do kąpieli i szampon 2 w 1 z proteinami ryżu i ekstraktem z hibiskusa z upraw organicznych. Przeznaczony jest do codziennej pielęgnacji małych dzieci, już od 1. dnia życia. Stworzony jest na bazie składników roślinnych, nie zawiera alergenów, mydła, SLES i SLS, sztucznych barwników, ani sztucznych substancji zapachowych.

Płyn Baby Anthyllis zaskoczył nas faktem, że niesamowicie się pieni – wreszcie mogliśmy zaserwować Ignasiowi prawdziwą kąpiel w pianie! Oczywiście Ignaś pokochał taką kąpiel, dla niego zupełna nowość, wanna pełna piany! W ruch poszły wszystkie zabawki do kąpieli, na czele z koparkami.

Płyn świetnie myje skórę, jest wydajny, pachnie niesamowicie przyjemnie (uwielbiam wtulać się w Ignasia, gdy jego włosy pachną świeżą kąpielą) i co najważniejsze nie podrażnia atopowej skóry dziecka. Brawo!

My pokochaliśmy Baby Anthyllis od pierwszej kąpieli, a z każdą kolejną utwierdzamy się w przekonaniu, że jest to wyśmienity produkt. Nie zamienimy go już na nic innego.

Cena: 29,99zł za 400ml.
Płyn możecie kupić tutaj: klik.

Produkt otrzymałam w ramach współpracy z Drogerią Ekologiczną.