Rozwiązanie konkursu „Młoda Mama”!

W środku weekendu majowego Lisia Rodzinka pozdrawia z Mistrzostw Świata w walkach rycerskich!


Tu walki rycerskie trwają od rana, a ja postanowiłam sprawić miłą niespodziankę jednej z młodych Mam i wyłonić zwyciężczynię konkursu z Canpol babies.

Bardzo dziękuję wszystkim za liczny udział, było mi niezwykle miło czytać Wasze odpowiedzi. Miałyście naprawdę świetne pomysły – od pampersów, po wizyty w spa, czy u kosmetyczki, aż po bony czasowe!

Prawda jest taka, że każdy drobny gest jest niezwykle miły. Krótkie wizyty, drobne niespodzianki, ciepła herbata, to wszystko sprawia, że młodej mamie od razu robi się cieplej na sercu. Ja bardzo miło wspominam drugi dzień po porodzie, kiedy odwiedziła mnie moja siostra z koszem słodkości, które podjadałam przez cały czas pobytu w szpitalu. Dodatkowo dołączyła kartę, dzięki czemu miałam dostęp do internetu na moim telefonie! Od razu łatwiej było mi znieść ten trudny szpitalny czas.

Wśród wszystkich konkursowych zgłoszeń najbardziej poruszyła mnie odpowiedź Joanny, której podejście do tematu jest niezwykle bliskie mojemu:

Co jest prezentem? Dla mnie byla sama obecność, kubek kawy po kolejnej nieprzespanej nocy. Masaż pleców, kiedy mala od kilku godzin spala na rekach. Przygotowanie goracej kapieli, z ktorej i tak po chwili wyskakiwalam jak oparzona, choc nie od wody. Otarcie potu z czoła, kiedy stawał sie cud i zostawalam mamą. Poscielenie łóżka, okrycie kocem,kiedy córeczka spala przez 10 minut. Pocalowanie w czoło, slowa : „wszystko będzie dobrze, lepiej,spokojnie. Potrzeba czsu.” W końca ciszy,samotności i spokoju,otarcia łez. Wszystkiego a tak jakby niczego.

Prawda, że pięknie napisane? Gratuluję Joannie i proszę o kontakt!