PMD: Centrum Riviera, Gdynia

Dziś pod lupą pokój dla mamy z dzieckiem w Centrum Riviera w Gdyni.

http://www.centrumriviera.pl/pl/


Na stronie www Centrum Riviera nie ma zbyt wiele informacji – możemy jedynie na mapie sprawdzić gdzie ulokowane są pokoje dla mam z dziećmi: po dwa na parterze i na pierwszym piętrze.

Osobiście nie miałam okazji odwiedzić Riviery, ale mam recenzję Cioci Ulubionej, która rzetelnie przedstawi Wam jak pokój dla rodzica wygląda z perspektywy mamy z niemowlakiem.

Ciocia Ulubiona odwiedziła jeden z dostępnych pokoi. Można w nim było zamknąć się od środka, a na zewnątrz był dzwonek otwierający drzwi.

Pokój był przystosowany dla mam niemowląt (fotel do karmienia oraz mikrofala do podgrzania mleka/jedzonka), dla mam małych dzieci (mała toaleta oraz mała umywalka) oraz dla samych mam, które też mają swoje potrzeby (toaleta normalnych rozmiarów oraz umywalka). Toalety były oddzielone murkiem od fotela, także zachowane były podstawowe warunki higieny.

Minusem był brak przewijaka, był tylko blar przy umywalce, gdzie Mała Li ledwo mieściła się na długość a w poprzek było ciężko ją przewinąć, bo potrzebowała asekuracji, żeby mała nie spadła.

Ogólnie Ciocia Ulubiona ocenia pokój na przyzwoity, bo było czysto i ciepło, ale minusem był smrodek, który unosił się po całym pokoju. Może to jednorazowy incydent (niewyrzucone pieluchy?), trzeba będzie zbadać to miejsce jeszcze raz i przeprowadzić kolejną kontrolę 🙂
Olbrzymi plus za mikrofalę, nie spotkałyśmy się wcześniej z nią w innych pokojach, a przecież miło jest wypić ciepłe mleko, czy zjeść ciepły obiadek.

Czas na zdjęcia!