Program Rossnę! – zestaw upominkowy 2

http://www.rossnet.pl/rossne/karta-rossne

Chyba każda mama wie już, że w Rossmannie można wyrobić sobie kartę Rossnę, która pozwala na zakupy ze zniżką. W necie jest mnóstwo dyskusji na jej temat – czy opłaca się ją wyrabiać, czy korzystać, jakie prezenty się dostaje i co dodatkowego daje nam na karta?

Osobiście lubię mieć karty do sklepów w których robię zakupy, na stałych klientów często bowiem czekają ciekawe rabaty. Tak jest i w Rossmannie. Każdy kto ma kartę i kupuje produkty dla dzieci na start dostaje 3% zniżki.

Jeśli chcesz, by rabat urósł, należy w ciągu 3 miesięcy odwiedzić drogerię 6 razy i kupić coś dla malucha. Wtedy rabat rośnie o 1 punkt procentowy. Obecnie mamy 5% rabatu, limitem jest 10%. Są pewne ograniczenia (np. rabatem objęte są jedynie dzieci do 3 roku życia), dlatego warto zapoznać się z regulaminem dostępnym na stronie Rossmanna.

Kartę można wyrobić już będąc w ciąży, wtedy ma się stałą zniżkę 3%. W momencie urodzenia dziecka warto na stronie internetowej uaktualnić dane, bo w tym momencie nasz rabat zaczyna rosnąć 🙂 A przy przekraczaniu progów procentowych dodatkowo na każdego malucha czekają upominki. W co drugim upominku jest jakiś prezent rzeczowy, w pozostałych gazetki dla mam.

Zestaw 1 to gazeta dla mamy i ulotka. Dla mnie nic ciekawego ani odkrywczego w tej gazetce nie było. Szkoda, że dostaje się ją w momencie, gdy maluch ma 3 miesiące, bo część tematów była dla mnie nieaktualna.

www.rossnet.pl

Zestaw 2 to była większa gratka 🙂 Na Ignasia czekało urocze body Endo w rozmiarze 74. Pasuje na styk, więc pewnie u części maluchów może być już za małe. Ale bardzo miło było otrzymać taką paczuszkę, a ubranko przyda się o każdej porze roku.

www.rossnet.pl

Czy warto? Jak najbardziej!