RECENZJA: Targi Będę Mamą w Gdyni 2014

 Co takiego zainteresowało Ignasia na targach Będę Mamą w Gdyni?

Co zaciekawiło Ignasia?


W ostatni weekend czerwca w Gdyni zostały zorganizowane targi Będę Mamą, które skierowane były do rodziców, jak i do osób spodziewających się potomstwa.

http://targibedemama.pl/

Targi zapowiadały się niezwykle ciekawie – szeroki wybór wykładów na różne tematy, warsztaty, pokazy i konkursy dla zwiedzających. Dodatkową atrakcją miał być dziecięcy pchli targ, gdzie rodzice mogli wymieniać się ubrankami i zabawkami maluchów. A to wszystko dostępne dla każdego, bo wstęp był bezpłatny.
Brzmi rewelacyjnie, prawda?

Rzeczywistość była trochę inna.
Odwiedziłam targi w sobotę w godzinach około południowych. Wystawców była garstka, może z 20 stanowisk, w tym ubezpieczenia na życie i kosmetyki. Po pchlim targu nie było ani śladu, może to pogoda odstraszyła odwiedzających?
Na scenie odbywały się występy i konkursy. Ponieważ frekwencja nie była zbyt wielka, łatwo było coś wygrać – mi udało się zdobyć organiczne masło karite. Wydaje mi się, że dla każdego znalazłaby się jakaś nagroda. Ale to chyba jedyny plus tych targów 😉

Niestety organizatorzy nie zadbali o potrzeby mam z maluszkami. Nie było miejsca, żeby usiąść i na spokojnie nakarmić dziecko. W toalecie nie było też przewijaków.

Wydaje mi się, że zapewne większość osób postanowiła odwiedzić targi w niedzielę, bo w ten dzień przewidziane było najwięcej atrakcji. Szkoda, że sobota wypadła tak blado…

Była jednak jedna rzecz na tych targach, która pochłonęła Ignasia całkowicie…
.. pomarańczowy balon!! Oblizany z każdej strony 😉