Promocja – w Rossmannie laktator Lovi za 1gr!

W poniedziałek wybrałam się na drobne zakupy do Rossmanna w Manhattanie. Przy półkach z działem dziecięcym wypatrzyłam kartkę A4 z wydrukowaną informacją, że przy zakupach dowolnych artykułów dziecięcych za 50zł laktator Lovi otrzymamy za 1gr.
źródło: www.smyk.com
Z opinii wyczytanych w internecie stwierdzam, że chyba jest to jeden z najgorszych możliwych laktatorów 🙂 Ale ja, lisia mama, nie potrafię oprzeć się promocjom. Niedawno dostaliśmy od znajomych dwie siatki ubranek, także kupiłam im w podziękowaniu paczkę pieluch. Oprócz tego czteropak chusteczek nawilżanych, podkłady, moje ukochane żele pod prysznic Babydream i szybko uzbierała się niezbędna kwota. Laktator dostałam bez problemu.
Cieszę się, bo nie chciałam kupować laktatora, mimo potężnego niezrozumienia ze strony moich koleżanek. Nie wiem co mnie będzie czekało po porodzie, może będę musiała zainwestować w dobry laktator elektryczny Avent czy Medela, a może wystarczy delikatny masaż pod prysznicem i tyle. Ale ten sprzęt, dla świętego spokoju, będzie leżał w pudełku i w razie awaryjnej sytuacji może mi się przyda. Jak nie, to zapewne nie będzie ciężko znaleźć chętnego na taką darmoszkę 🙂