DARMOSZKI – podsumowanie

Mimo, iż dla mojego maleństwa do tej pory kupiłam jedynie łóżeczko, posiadam już torbę pełną różnych produktów czekających na wypróbowanie.

Śliniaki, pieluchy, próbki kosmetyków, mlek modyfikowanych, butelkę, smoczek, wkładki laktacyjne, proszki do prania, grzechotkę itd.

Wszystkie te rzeczy udało mi się zdobyć za darmo, stąd nazwa – darmoszki. Otrzymałam je podczas warsztatów w których brałam udział, bądź też wypełniając formularze na stronach różnych producentów.

Założyłam sobie, że na moim blogu będę wstawiała linki jedynie do stron producentów, od których udało mi się coś otrzymać. W internecie roi się bowiem od miejsc, w których po zarejestrowaniu się nie otrzymujemy nic z obiecanych darmoszek…
Niestety, postanowiłam zmodyfikować mój plan po ostatnim moim poście, odnośnie grzechotki Fisher Price. Na przesyłkę czekałam 4 tygodnie i umieszczając post spóźniłam się, bowiem akcja rozdawania prezentów już się zakończyła. Postaram się więc wrzucać nie tylko to, co sama otrzymałam, lecz również miejsca warte potencjalnego zarejestrowania się.

Obecnie szukam informacji o jakiś najbliższych warsztatach dla rodziców. Mam wrażenie, że zimą jest przerwa i najbliższe spotkania będą dopiero na wiosnę.Wtedy będę już Mamą 🙂